WOLFS INWESTYCJE

GDYNIA ORŁOWO: Nowa inwestycja Wolfs Tech Fund!

Kupno odpowiedniego mieszkania to nie lada wyzwanie. Rynek jest nasycony wieloma inwestycjami, dlatego warto zwrócić uwagę na szczegóły dotyczące zarówno samego mieszkania, jak i jego bezpośredniego otoczenia.

26 stycznia 2018 roku Zarząd Wolfs Tech Fund podpisał akt notarialny potwierdzający zakup na działce nr 271 w miejscowości Gdynia, gmina Gdynia, woj.pomorskie.

Gdynia Orłowo to połączenie najpiękniejszej i spokojnej okolicy z wygodą i bliskością placówek usługowych, medycznych i szkolnych. Nowa inwestycja Wolfs Tech Fund to gratka nie tylko dla koneserów inwestycji w nieruchomości, ale także dla tych, którzy szukają ciekawego lokum pod wynajem.

Projekt architektoniczno-budowlany budynku mieszkalnego wielorodzinnego z podziemną halą garażową wraz z instalacjami: wodną, sanitarną, wentylacji mechanicznej, elektryczną, teletechniczną i grzewczą oraz zagospodarowaniem terenu został wykonany zgodnie z obowiązującymi przepisami, normami oraz zasadami wiedzy technicznej.

Cały budynek zostanie wyposażony w nowoczesne elementy zwiększające bezpieczeństwo, standard i komfort mieszkańców, między innymi:

• automatyczną, uchylną, zewnętrzną bramę wjazdową, otwieraną na pilota;
• automatyczną, ocieplaną bramę garażową, otwieraną na pilota;
• nowoczesne wykończenie ścian zewnętrznych m. in. płytami elewacyjnymi;
• wykończenie balkonów (gres mrozoodporny) wraz z wykonaniem balustrad;
• 3-szybową stolarkę okienną z PVC;
antywłamaniowe, drewniane drzwi wejściowe;
domofon/wideofon;
• nowoczesną infrastrukturę światłowodową;
• infrastrukturę telefoniczną i telewizyjną.

Projekt budynku został wykonany z uwzględnieniem aktualnie obowiązujących przepisów, warunków technicznych oraz proekologicznych rozwiązań mających na celu ograniczenie lub całkowite wyeliminowanie wpływu obiektu na środowisko przyrodnicze, zdrowie ludzi i budynki sąsiednie.

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu!

Dodaj komentarz