WOLFS INWESTYCJE

Inwestycja Wolfs: Mikoszewo, domki całoroczne w pięknej nadmorskiej miejscowości

Przedmiotem najnowszej inwestycji Wolfs Technology Fund są dwie działki budowlane o powierzchni łącznej powierzchni 9,3 tys m2, położone w malowniczej miejscowości Mikoszewo w woj. pomorskim, przeznaczone na do celów komercyjnych.

Miejscowość słynie z otaczającej przyrody i nieskazitelnie czystych plaż i wód brzegowych, o czym może świadczyć fakt występowania licznych miejsc lęgowych mew i występujące siedliska fok.

Sama działka jest usytuowana w malowniczej części Mikoszewa po wschodniej stronie Wisły, jednocześnie w odległości zaledwie kilometra od ujścia królowej polskich rzek i Morza Bałtyckiego.

Projekt Mikoszewo przewiduje podzielenie nieruchomości na około 80 mniejszych parceli, na których powstaną domki całoroczne o podwyższonym standardzie. Każdy domek będzie miał jednego lub dwóch lokatorów, których jesień życia będzie upływać w nadmorskiej miejscowości o łagodnym i przyjaznym klimacie.

Projekt zakłada elastyczną możliwość korzystania z budynków: od wynajmu, długoterminowej dzierżawy do pełnego wykupu włącznie. Projekt obejmuje również powstanie ośrodka na terenie parceli jako budynku głównego tej oazy spokojnej starości, gdzie będzie zapewniona odpowiednia opieka rehabilitacyjna i medyczna.

Szacowany przychód ze sprzedaży działek wraz zabudową to około 8 mln zł. Powstanie ośrodka oraz gotowych do zamieszkania domków całorocznych może dodatkowo zwiększyć wartość inwestycji przy wycenie poszczególnych parceli.

 

Dodaj komentarz