WOLFS INWESTYCJE

Inwestycja Wolfs w Chorzowie Batorym: ulica Hutnicza 2

Zapraszamy do zapoznania się z nieruchomością znajdującą się w aktywach spółki Wolfs Tech Fund. Omawiana nieruchomość znajduje się w Chorzowie Batorym i składa się z zabudowanej działki o powierzchni 629 m2. To kolejne pewna inwestycja w portfelu Wolfs!

Częścią składową nieruchomości jest czterokondygnacyjny budynek kamienicy z początku XX wieku wraz z 25 lokalami mieszkalnymi, oraz jednokondygnacyjny, murowany budynek z pomieszczeniami gospodarczymi. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 1.207,30 m2.

Nieruchomość zlokalizowana jest w Chorzowie, w obrębie dzielnicy Batory. Ulica Hutnicza jest jedną z mniejszych przecznic ulicy 16-go Lipca i znajduje się w niewielkiej odległości od ulicy Batorego, która stanowi łącznik pomiędzy autostradą A4, a osiedlową częścią miasta.

Frontowa część budynku przylega bezpośrednio do ulicy Hutniczej, poprzez bramę budynku poprowadzone jest przejście na plac, który stanowi podwórze zabudowane murowanym garażem, oraz budynkiem z pomieszczeniami gospodarczymi. Budynek kamienicy posiada dwa odrębne wejścia. Wejście do pierwszego korytarza znajduje się w bramie budynku. Drugi korytarz zlokalizowany jest w tylnej części budynku z wejściem od strony podwórza. Schody na korytarzach drewniane. Klatki schodowe we frontowej części budynku utrzymane w stanie technicznym dobrym ze starymi tynkami i drewnianą stolarką okienną. Druga klatka schodowa posiada odświeżone ściany, oraz nową stolarkę okienną z PCV, oraz nowe drzwi zewnętrzne do lokali. Konstrukcja budynku murowana. Działka uzbrojona jest we wszystkie media za wyjątkiem centralnego ogrzewania. Stan techniczny, oraz standard budynku ocenia się jako przeciętny, obecnie nie wymagający poważniejszych remontów.

Dodaj komentarz