WOLFS INWESTYCJE

Projekt Panewnicka 360

Najnowsza inwestycja Wolfs to nieruchomość położona na ulicy Panewnickiej, głównej drodze katowickiej dzielnicy Ligota-Panewniki, łączącej dzielnice: Ligoty i Panewnik z Kochłowicami – dzielnicą Rudy Śląskiej. Nieruchomość o powierzchni 803 mkw, zabudowana jest dwukondygnacyjnym budynkiem jednorodzinnym, podpiwniczonym o powierzchni zabudowy 106 mkw i powierzchni użytkowej 80 mkw na każdej kondygnacji.

Z uwagi na dogodne położenie i brak konkurencyjnych przedsięwzięć w pobliżu, ta nieruchomość uzyskała akceptację sieci handlowej „Żabka”. Dzięki temu został podpisany dziesięcioletnia umowa najmu lokalu mieszczącego się na parterze budynku, po wykonaniu wymaganej modernizacji i adaptacji.

Piętro budynku zostanie zagospodarowane jako pomieszczenie biurowe lub quasi hotelowe – apartamenty akademickie dla studentów pobliskiego Uniwersytetu Medycznego.

 

Przychody z inwestycji będą generowane z czynszu najmu lokalu handlowego płaconego przez sieć „Żabka” oraz czynszu uzyskiwanego od najemców zajmujących piętro. Do dyspozycji w celach reklamowych będzie wykorzystana ściana szczytowa, doskonale wyeksponowana na kierowców nadjeżdżających od strony centrum.

 

Dodaj komentarz